WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın

YazarMesaj
beyongs
Üye
Üye
beyongs

Cinsiyet : Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın 410jh9
Uyarı Puanı :
Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın Right_bar_bleue

<<ileti>> : <fieldset id="profil"><center>Kişisel İleti<span class="gen"></center></fieldset>

Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın Empty
MesajKonu: Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın   Antivirüs Programları ile bilgisayarınızın güvenliğini arttırın Icon_minitimeCuma Ağus. 25, 2017 12:39 am

Bilgisayarların olmazsa olmaz programları, hiç şüphesiz antivirüs programlarıdır. Bu programlar sayesinde, bilgisayarımızın güvenliğini en iyi şekilde sağlama fırsatı bulabiliriz. En iyi antivirüs programları arasında bana göre; Kaspersky, Avast, Avira gelmektedir. Firewall olarak ise ben Comodo tavsiyesinde bulunabilirim. Tabi en iyi antivirüs uygulamaları kişiden kişiye değişir. Her bilgisayarın ihtiyacı da farklı olabilir. Örneğin bazı antivirüs programları fazla ram harcadığı için, düşük ram kapasitesine sahip bilgisayarlarda kullanılması önerilmez. Dostindir.com isimli internet adresine giriş yapanlar, en çok tercih edilen antivirüs programlarını öğrenebilecek ve bu programları bilgisayarlarına indirme fırsatı bulabilecektir. Site içerisinde daha pek çok farklı program türü ziyaretçilere takdim edilmiştir.
http://www.oyunsiteniz.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-