WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Masör ya da masöz olmak ister misiniz?

YazarMesaj
beyongs
Üye
Üye
beyongs

Uyarı Puanı :
Masör ya da masöz olmak ister misiniz? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Masör ya da masöz olmak ister misiniz? Right_bar_bleue

<<ileti>> : <fieldset id="profil"><center>Kişisel İleti<span class="gen"></center></fieldset>

Masör ya da masöz olmak ister misiniz? Empty
MesajKonu: Masör ya da masöz olmak ister misiniz?   Masör ya da masöz olmak ister misiniz? Icon_minitimePaz Ekim 07, 2018 3:00 pm

Sevgi Akademi, masör veya masöz olmak isteyenlere en iyi şekilde destek olur. Buradan alacağınız masaj kursu neticesinde, profesyonel bir masör ya da masöz olma şansı yakalayabilirsiniz.

İzmir il sınırları içerisinde, on yılı aşkın süredir eğitim hizmetleri sunan Sevgi Akademi, bu on yıllık süre zarfında birçok öğrencisinin hayal ettiği kariyeri yapmasını sağlamıştır. Siz de estetisyen, makyöz, masör, kalıcı makyaj uzmanı ve benzeri meslekleri icra etmek isterseniz, Sevgi Akademi'den mutlaka yardım alınız.

Sevgi Akademi kurslarından sadece 4 ay içerisinde mezun olabilirsiniz. 4 aylık eğitim akabinde, T.C MEB onaylı bir sertifikaya da kavuşacaksınız.

Kariyer hedeflerinize, siz de pek çok kişi gibi Sevgi Akademi yardımıyla ulaşın.

İnternet adresi: Sevgiakademi.com
http://www.oyunsiteniz.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Farmasi ile para kazanmak ister misiniz?