WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En iyi Canlı Ders Sistemleri

YazarMesaj
beyongs
Üye
Üye
beyongs

Uyarı Puanı :
En iyi Canlı Ders Sistemleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100En iyi Canlı Ders Sistemleri Right_bar_bleue

<<ileti>> : <fieldset id="profil"><center>Kişisel İleti<span class="gen"></center></fieldset>

En iyi Canlı Ders Sistemleri Empty
MesajKonu: En iyi Canlı Ders Sistemleri   En iyi Canlı Ders Sistemleri Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2020 4:23 pm

Canlı Ders Sistemleri geliştiren yazılım firmamıza ulaşmak ve ürünlerimizi incelemek için bizlere E-uzaktan.com bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Uzaktan eğitim sektörünün ihtiyaç duyduğu online ders sistemlerini geliştiren firmamız uzun zamandır hizmet vermektedir.

Canlı ders sistemleri ile uzaktan eğitimleri çok rahat bir şekilde verebilirsiniz. Sistem hem idare, hem öğretmen, hem de öğrenci açısından zengin içerikler taşır. Yönetim panelinden öğretmen, öğrenci, veli tayin etme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bu bölümden velilerle sağlam diyaloglar kurabilirsiniz. Eğitim kurumlarınızı yazılım programları ile güçlendirmek için hemen bizimle iletişime geçin.

En iyi Canlı Ders Sistemleri 21

Uzaktan eğitim sisteminde kullanılan vimeo alt yapısı ile öğretmenler canlı yayın yapabilir. Derslerin interaktif ortamda işlenmesini sağlar. Güçlü bir alt yapıya sahip olan yazılımlarımızla videoları takılmadan izleme imkanı sunar. Bugün uzaktan eğitim hizmeti veren kurumlar bizimle çalışmaktadır. Sektörün ihtiyaç duyduğu en güncel ve popüler yazılımları web sitemizde bulabilirsiniz. Uzaktan eğitim sektörünün öncü firması haline gelen firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. Yazılımlarımızı her yıl güncellemekteyiz. Bizlere ulaşmak ve ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki linkimizi kullanabilirsiniz.

Canlı ders sistemlerimizi Vimeo ağı ile sunmaktayız. Aynı anda birden fazla canlı yayın başlatma işlemi yapabilirsiniz. Öğrenciler için sanal bir sınıf ortamı oluşturabilirsiniz. Öğretmenler dilerse bu sistemle birlikte dersi soru cevap şeklinde işleyebilir. Sınırsız bant genişliğine sahip olan sunucular ile video playerleri takılmadan donmadan izleyebilirsiniz. Öğretmenin derste anlattığı konuları sistem tarafından kayıt edilir. Böylece öğrenci dilediği zaman öğrenemediği ya da eksik bildiği bölümlerin tekrarını yapabilir. Sponsor yayınlar ve reklam olmadan ders kayıtlarını inceleyebilirsiniz. 4K ve HDR yüksek çözünürlüğü ile güncel yazılım programlarımızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz videolarınızı şifre ile güvenlik altına alabilirsiniz. Böylece videolarınıza sadece sizin yetki verdiğiniz kişiler ulaşabilir. WebRTC teknolojisi ile interaktif dünyasına çözümler üretiyoruz.

Canlı ders sistemi ile siz de uzaktan eğitim verebilirsiniz. Eğitim kurumunuzun ihtiyaç duyduğu yazılım programları web sitemizden inceleyerek temin edebilirsiniz. Ürünü bir kere satın aldıktan sonra ürünle ilgili her türlü güncelleme ücretsiz olarak yüklenir.

https://www.e-uzaktan.com
http://www.oyunsiteniz.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-