WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

WwW.EleCtRocx.FoRumM.Biz

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye

YazarMesaj
beyongs
Üye
Üye
beyongs

Cinsiyet : Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye 410jh9
Uyarı Puanı :
Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye Right_bar_bleue

<<ileti>> : <fieldset id="profil"><center>Kişisel İleti<span class="gen"></center></fieldset>

Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye Empty
MesajKonu: Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye   Kel kalmak istemiyorum Bioxcin Genesis tavsiye Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2014 12:58 am

Benim kellik problemim var. Hele ki askerlik dönemimde dâhil olmak üzere ve askerden sonra saçlarımda ciddi miktarda dökülmeler ve kafamda açılmalar oldu. Doktora gittim bana stresten kaynaklandığını söyledi. Askerlik dönemimde stresten dökülen saçlarım şimdi kendini yenileyemiyormuş. Bunun da sebebi saç köklerimin beslenememesinden kaynaklanıyormuş. Bana saç köklerim için damla verdi ve düzenli kullanmamı söyledi. İlacı düzenli kullandım ve dökülen kısımlardın dibinden kısa kısa saçların çıktığını gördüm. Başta çok sevinmiştim ilacı düzenli kullanmaya devam ettim ve ilacın bitmesine yakın, o çıkan saçların uzayamadan tekrardan döküldüğünü gördüm. Bu sefer doktor bir arkadaşımın yanına gitmiştim. O da saç köklerimin beslenememesinden dolayı saçların çok zayıf olarak çıktığını bu yüzden uzayamadan tekrar döküldüğünü belirtti. Bana Bioxcin almamı söyledi düzenli kullanmamı söyledi. Bu seferde bu ilacı kullanmaya başladım. Gene aynı şekil saçlarım kısa kısa çıkmaya başladı ve bu sefer dökülmeden uzadılar. Artık kafamda açılan yerler neredeyse tamamen kapandı. Kellik korkusunu da böylelikle atlatmış oldum. Şimdi saçlarım daha güçlü ve canlı.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )
http://www.oyunsiteniz.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-